Authorized Reseller boneco air-o-swiss


097 735 15 44 063 725 58 67

Історія бренду BONECO healhty air

19.09.2017

Історія бренду BONECO healhty air налічує вже понад 50 років успіху, про який дізнаємося сьогодні !Компанія розпочала свою діяльність як сімейне підприємство в Widnau, Швейцарія, у 1956 році під назвою PLASTON.

Перша модель зволожувача під брендом BONECO була запущена в 1963 році. За ці роки виробнича лінія постійно розширювалася з додатковими продуктами (повітряні мийні машини, ультразвукові зволожувачі, випарники, парові зволожувачі, очищувачі повітря та осушувачі повітря). Ми розробляли та виготовляли всі системи самостійно.

У 2001 році в США було відкрито торговельне представництво та запущений другий бренд - AIR-O-SWISS. Усі наші засоби обробки повітря в Сполучених Штатах були продані під маркою AIR-O-SWISS. Наше зростання на ринку США було величезним успіхом і AIR-O-SWISS став відомим брендом.

Стратегія двох брендів BONECO та AIR-O-SWISS полягала у єдиному: створення пристроїв, які покращують повітря вдома, в офісі, у громадських приміщеннях або в дорозі за допомогою високоякісних і високопродуктивних систем очищення повітря, які забезпечують гармонізовану комбінацію інновацій та дизайну, незалежно від того, чи є апаратом повітряна шайба, випарник, ультразвуковий зволожувач, паровий зволожувач, очищувач повітря або осушувач повітря.

У результаті ми вирішили зробити стратегічний крок розвитку, об’єднати всі продукти і ринки та стати ОДНИМ сильним брендом - BONECO Healthy Air. Основна увага нового бренду зосереджена на здоровому повітрі. Здорове повітря - це товар, який буде ще важливішим, дефіцитним і бажаним у майбутньому. Це вимагає постійного розширення, систематизації та передачі нашого досвіду у сфері здорового повітря.

Фото boneco.healthy.air.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийПрисоединяйтесь к нам в социальных сетях
YouTube Pinterest Instagram