Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+38 066 843-55-99 +38 063 725-58-67

Історія бренду BONECO healhty air

19.09.2017

Історія бренду BONECO healhty air налічує вже понад 50 років успіху, про який дізнаємося сьогодні !Компанія розпочала свою діяльність як сімейне підприємство в Widnau, Швейцарія, у 1956 році під назвою PLASTON.

Перша модель зволожувача під брендом BONECO була запущена в 1963 році. За ці роки виробнича лінія постійно розширювалася з додатковими продуктами (повітряні мийні машини, ультразвукові зволожувачі, випарники, парові зволожувачі, очищувачі повітря та осушувачі повітря). Ми розробляли та виготовляли всі системи самостійно.

У 2001 році в США було відкрито торговельне представництво та запущений другий бренд - AIR-O-SWISS. Усі наші засоби обробки повітря в Сполучених Штатах були продані під маркою AIR-O-SWISS. Наше зростання на ринку США було величезним успіхом і AIR-O-SWISS став відомим брендом.

Стратегія двох брендів BONECO та AIR-O-SWISS полягала у єдиному: створення пристроїв, які покращують повітря вдома, в офісі, у громадських приміщеннях або в дорозі за допомогою високоякісних і високопродуктивних систем очищення повітря, які забезпечують гармонізовану комбінацію інновацій та дизайну, незалежно від того, чи є апаратом повітряна шайба, випарник, ультразвуковий зволожувач, паровий зволожувач, очищувач повітря або осушувач повітря.

У результаті ми вирішили зробити стратегічний крок розвитку, об’єднати всі продукти і ринки та стати ОДНИМ сильним брендом - BONECO Healthy Air. Основна увага нового бренду зосереджена на здоровому повітрі. Здорове повітря - це товар, який буде ще важливішим, дефіцитним і бажаним у майбутньому. Це вимагає постійного розширення, систематизації та передачі нашого досвіду у сфері здорового повітря.

Фото boneco.healthy.air.

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментарПриєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram