Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+38 066 843-55-99 +38 063 725-58-67

ОБЕРЕЖНО! Навколо повітря !

07.09.2017

Забруднення повітря - найбільший в світі ризик для здоров'я людей і навколишнього середовища. Організації в усьому світі борються за здорове повітря і висловлюють застереження:

- Всесвітня організація охорони здоров'я: "Забруднення повітря - великий екологічний ризик для здоров'я, який щорічно забирає життя тисяч людей".

- Європейське респіраторне суспільство: «як і тютюновий дим, забруднення атмосферного повітря - причина захворюваності та смертності. Однак, на відміну від куріння, забруднення повітря не вибір способу життя, а всюдисущий примусовий вплив на навколишнє середовище, який впливає на 100% населення Землі ».

- Європейського товариства кардіологів: "Великий вплив забруднення повітря надає на серцево-судинну систему, стаючи причиною нападів і інсультів".

- Міжнародне агентство з дослідження раку (IARC): "Забруднення повітря класифікується, як канцерогенне для людини і одна з найбільш поширених екологічних причин смерті від раку."

- Дослідження, проведене в рамках проекту ESCAPE в Лондоні, виявило, що «вплив забруднення повітря призводить до зниження функції легень у школярів».

- Доповідь Королівського коледжу педіатрії та дитячого здоров'я Британії, виявили зв'язку з наслідками для здоров'я, такими як передчасні пологи і діабет, а також затримка когнітивного розвитку дітей і дорослих.

Компанія #Boneco - активний учасник боротьби з забрудненням повітря по всьому світу! Ми постійно вдосконалюємо наші прилади, щоб Ви дихали чистим і корисним повітрям.

Будьте здорові і дихайте легко!

Фото boneco.healthy.air.

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментарПриєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram