Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+38 066 843-55-99 +38 063 725-58-67

Здорова атмосфера на роботі

13.09.2017

Здорова атмосфера на роботі це не тільки приємні уважні колеги і просторий офіс, це ще й здорове чисте повітря навколо! Однак деякі офісні помічники наносять невидиму шкоду всім колегам! Що це за помічники і як з ними боротися - дізнаємося сьогодні.

Вчені вивчали повітря в робочих просторах і знайшли джерела потенційно небезпечних забруднень. Виявилося, що головні злодії забруднення повітря в офісі - комп'ютерні принтери! Їх робота підвищує концентрацію ультратонкого пилу, яка шкодить легеням так само, як і тютюновий дим і збільшує ризик захворювання легенів, серця і навіть стає причиною виникнення раку.
Винуватець таких загроз - тонер, який використовується в лазерних принтерах і копіювальних апаратах замість чорнила. Доктор Лідія Моравська з Технологічного університету Квінсленда вирахувала, що частинки тонера випускаються зі швидкістю викиду частинок при тютюнопалінні та завдають шкоди легеням людини. Важливо, що частинки залишаються в повітрі навіть через 15 хвилин після завершення друку ,чим пролонгують шкідливий ефект. При друку зображень і графіків з великим споживанням тонера концентрація шкідливих частинок в приміщенні офісу збільшувалася в рази!

Як же уникнути шкоди для здоров'я?
По-перше, відставте принтер якнайдалі від робочого місця. Ідеальне місце - коридор або хол в офісі. Якщо у вас одне приміщення, поставте шкідника ближче до віконця і не забувайте віконце це частіше відкривати.
По-друге, вологе прибирання мінімум раз на день і постійне провітрювання значно зменшать кількість шкідливих часток.
По-третє, краще довірити турботу про здоров'я повітря професіоналу - очищувачу повітря #Boneco. У приладах встановлений фільтр HEPA, здатний уловлювати і утримувати мікроскопічні частинки тонера і очищати повітря в офісі до чистоти гірських вершин. Крім того, прилад допоможе знищити в повітрі шкідливі бактерії і захистить колектив від вірусних інфекцій, особливо в холодну пору року.

Наші консультанти допоможуть підібрати очищувач повітря для офісу, який оздоровить атмосферу в Вашому колективі в прямому сенсі слова 

Детальніше про можливості очищувачів і зволожувачів Boneco дізнайтеся на нашому сайті boneco-air-o-swiss.com

Фото boneco.healthy.air.

Коментарі

Поки що немає коментарів

Написати коментарПриєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram