Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+380668435599 Telegram +380668435599 Viber

Для охорони здоров'я всієї родини

Кожна людина має право жити в умовах сприятливого для здоров'я клімату. Саме так, маємо право. Проте, інтенсивний ритм життя міст, постійна зайнятість людей в офісі, на промислових підприємствах відбирає це право — бути здоровими. Чому?

Вплив довкілля на наше здоров'я

Погіршення екологічних умов, у тому числі глобальне потепління, хімічне та радіаційне забруднення атмосфери, зміна клімату, зрештою, позначаються на здоров'ї людей, що неодноразово та вельми авторитетно підтверджувалось у документах Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Зростання інфекційних та соматичних захворювань, зниження тривалості життя, а також негативні тенденції щодо цілої низки інших медико-статистичних показників наочно свідчать про актуальність цієї проблеми.

З іншого боку конкретну людину хвилюють конкретні проблеми: треба встигнути полити город, закінчити ремонт квартири, влаштувати дитину до школи та безліч інших подібних завдань, які не можуть бути відкладені на місяць чи навіть тиждень. Тому, гнані повсякденними турботами, ми у найкращому разі прослухаємо зведення погоди.

Причому, завдяки стереотипу, що сформувався, наша увага, як правило, прикута до таких показників як температура, атмосферний фронт, а останнім часом — сонячна активність і відповідно магнітне тло, яке може виявитися «слабко обуреним» або навіть «обуреним» і тоді ми дружно слідуємо «відповідальним» рекомендаціям, хапаємось за валідол або сумлінно починаємо вимірювати артеріальний тиск.

Наприкінці дня чи тижня ми, нарікаючи на все і вся, з почуттям глибокого розуміння питання переконуємо, насамперед, самих себе, що стали неймовірно метеочутливими. Потрібно визнати, що в більшості людей немає відповіді на запитання: «як допомогти організму впоратися з цією метеочутливістю?». Але будь-яке, хай навіть незначне, чергове завдання дозволяє із завидною легкістю забути про цю проблему.

На жаль, за рамками нашої уваги залишається такий найважливіший показник, як вологість, про який, і треба віддати їм належне, співробітники гідрометеоцентрів, регулярно інформують населення.

Відносна вологість - абсолютна необхідність, але в яких межах?

Класифікацію відносної вологості повітря для гігієнічних цілей загалом можна наступним чином:

  • 20% і нижче – екстремально низька;
  • 30-40% - низька;
  • 40-55% - оптимальна;
  • 60-65% - підвищена;
  • 70-75% - висока;
  • 80% і вище – екстремально висока.


20% і нижче – саме такий рівень вологості у наших будинках, коли починає працювати центральне опалення. Якщо продовжувати не зважати на екологію наших будинків, проблеми зі здоров'ям досягнуть критичної позначки. Однак, рішення поряд: у технологіях швейцарських зволожувачів повітря Boneco та Air-O-Swiss.

Рішення поруч: зволожувачі повітря Boneco та Air-O-Swiss

Розвиток сучасних технологій дозволяє сьогодні простішими способами принципово зменшити «шкідливе» навантаження на організм. Творець зволожувачів повітря Boneco і Air-O-Swiss, швейцарська компанія Plaston, найактивніше стала вирішувати проблему неякісного повітря в житлових приміщеннях.

Формулу здоров'я вирішують кліматичні прилади, що ефективно зволожують та очищають повітря в житлових та інших приміщеннях, де людина проводить велику кількість часу. Як компактні прилади виправляють якість повітря?

«Мийки повітря» (Boneco W200/W210/W300/W400) поєднує функції зволоження та очищення (аналогічно очищенню повітря після дощу в природі). При використанні «мийки повітря» відсутня потреба у додаткових аксесуарах та витратних елементах. Інноваційну систему знезараження води забезпечує іонізуючий срібний стрижень Ionic Silver Stick. Коментарі щодо використання срібла зайві, тому що багатовіковий досвід свідчить про особливі властивості цього металу.

Їх основним конструктивним елементом є зволожуюча губка одягнена на барабан, який обертається і своєю нижньою частиною занурених у воду. Повітря, що нагнітається вентилятором, обдуває губку і забирає з собою молекули води, а частинки пилу залишаються на дисках і змиваються в піддон. Іноді зволожуючу потрібно знімати і мити у звичайній посудомийній машині.

Кліматичний комплекс (Boneco H300/H400/H680/H700) забезпечує повне очищення повітря (пил, тютюновий дим, шкідливі гази) завдяки багатоступінчастій системі фільтрів (HEPA-фільтр, антибактеріальний та вугільний фільтри), а також створює та підтримує оптимальну вологість у приміщенні. Передбачено і функцію ароматизації.

На сьогоднішній день вже в десятках наукових досліджень доведено ефективність ароматерапії як методу активної профілактики та реабілітації різних захворювань. Зокрема, у дисертаційній роботі доктора Вахова С.Л. (2004 р.) показано високу ефективність аромафітотерапії та аероіонотерапії у профілактиці гострих респіраторних захворювань у дітей.

На жаль, дані методи застосовуються лише у спеціальних медичних та санаторно-курортних установах. Наявність же в кліматичному комплексі, «мийках повітря», парових та традиційних зволожувачах функції ароматизації може значно розширити наші можливості для проведення відновного та реабілітаційного лікування безпосередньо в домашніх умовах.

Ультразвукові зволожувачі (Boneco U201/U250/U300/U330/U350/U700) використовують найпередовіші технології зволоження повітря, дрібнодисперсійне аерозольне розпилення води («ефект туману»). Забезпечені системами контролю вологості та інтенсивності випаровування. Можливість роботи із звичайною водопровідною водою завдяки картриджу для пом'якшення води. Абсолютно безшумні.

Може здатися, що для формули здоров'я усієї родини швейцарська компанія Plaston створила надто великий набір даних (у нашому випадку – це широкий модельний ряд). Але перед нами й чимало завдань: здоров'я дітей, батьків; створення сприятливого клімату для кімнатних рослин; збереження дерев'яних меблів та паркету. І багато об'єктів, яким так необхідні здорові кліматичні умови.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram