Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+380668435599 Telegram +380668435599 Viber

Для тих, хто страждає від алергії

Потрібно визнати, що у структурі захворюваності, особливо серед дітей, останні десятиліття спостерігається відчутне зростання алергічних загострень, як-от атопічний дерматит, алергічний риніт, бронхіальна астма та інших.

Не вдаючись у досить складні механізми розвитку цих станів та аналіз сприятливих факторів, звернемо увагу на те, що лікарі у своїх рекомендаціях обов'язково вказують на необхідність щоденного вологого прибирання житлових приміщень.

Мета цієї рекомендації - видалення осідає пилу, у складі якого, поряд з хімічними забруднювачами, присутні й інші шкідливі агенти, наприклад, пилові кліщі, численні мікроорганізми, суперечки грибів. З усією цією «біологічною суспензією», нерідко ключовою умовою хронізації захворювання, однією мокрою ганчіркою впоратися практично неможливо.

Підтвердженням виняткової доцільності максимального очищення житлових приміщень може бути факт створення спеціалізованих палат для вагітних жінок, які страждають на алергію. Звичайно, такі палати, в обробці яких, крім того, використовуються спеціальні інтактні неалергенні матеріали.

boneco p340

Небезпеки поряд
Найбільш важким періодом для людей, які страждають на алергію на пилок, є час активного цвітіння рослин, коли в повітрі підвищується концентрація пилку, що виділяється рослинами і переноситься комахами в процесі запилення.

Пилок рослин викликає в організмі алергіка імунну реакцію. Основні ознаки алергії на пилок, як кажуть, очевидні — шкіра стає червоною, судини розширюються, з'являються нежить і чхання. Як зазначають медики, така реакція може виникнути у будь-якої людини, навіть якщо раніше алергії не спостерігалося.

Якщо з'являються такі симптоми як нежить, сльозотеча (одна і та ж пора року), якщо нежить триває більше тижня, і періодично виникає нічний безпричинний кашель, якого вдень вже немає — варто звернутися до лікаря. Самолікування у разі малоефективно.

Незважаючи на всі зусилля щодо дослідження цього захворювання, воно досі до кінця не вивчене. Алергія може як раптово виникнути, так і раптово піти. На жаль, медицині поки не відомий засіб, який би на сто відсотків міг позбавити алергію. Тому боротьба з алергією спрямована здебільшого придушення гістамінів і попередження контактів з алергенами.

Але якщо підходити до боротьби з алергією грунтовно, можна звести до мінімуму прояв алергічної реакції організму. Є й інші види алергенів, які можуть викликати алергічні реакції протягом усього року, незалежно від сезону, — це частки пилу.

З 1964 року, коли було встановлено зв'язок побутової алергії з підвищеною чутливістю до домашнього пилу, проблема набула нового характеру. Згідно з проведеними дослідженнями, більш ніж у 70% осіб, які страждають на алергію на домашній пил, в середньому через 8 років розвивається бронхіальна астма (WDR/Quarks&Co 50612 Koein).

У дітей із бронхіальною астмою, якій передували симптоми алергічного риніту, у 80% випадків виявляється алергія на домашній пил. Медики зробили висновок, що існує залежність виникнення деяких видів алергії від стану мікроклімату приміщення, і зокрема, від рівня забрудненості повітря.

Однак розвиток технологій дозволяє сьогодні простими способами принципово зменшити «шкідливе» навантаження на організм.

І знову здоров'я в руках техніки
Ефективним засобом у боротьбі з побутовими алергенами можуть стати спеціальні кліматичні прилади - швейцарські очищувачі повітря та кліматичні комплекси з HEPA-фільтрами. Використання очищувачів повітря та кліматичних комплексів більш ніж необхідне, якщо люди проживають у містах, де вихлопні гази, зміг та шкідливі викиди промислових об'єктів значно погіршують екологічну обстановку.

Секрет ефективної роботи очищувача повітря (Boneco P340), так само як і кліматичного комплексу (Boneco H300/H400/H700: очищення повітря здійснюється через триступеневу систему фільтрів і аналогічна професійній), полягає в наборі фільтрів. Повітроочисник відрізняється більш вузькою спрямованістю, в той час як кліматичний комплекс має ширший функціонал, додатково зволожуючи повітря.

Кліматичний комплекс Boneco H700 hepa фільтр

Унікальна система фільтруючих елементів цих приладів включає фільтр грубої очистки, фільтр класу HEPA, і вугільний фільтр, пройшовши через які повітря повністю очищається від бактерій і алергенів і насичується корисними для здоров'я людини зарядженими іонами. Зупинимося на фільтрах докладніше.

Фільтр грубої очистки (префільтр) затримує великі забруднюючі частинки, тим самим продовжуючи термін служби HEPA-фільтру та вугільному фільтру.

HEPA-фільтр є волокнистим матеріалом, складеним у вигляді гармошки. Гарантує утримання 99,95% частинок пилу, квіткового пилку та алергенів розміром до 0,3 мкм. Повітря проходить через HEPA-фільтр, на якому осідають частинки розміром до 0,001 мкм, що є причиною виникнення алергій (домашній пил, квітковий пилок, шерсть тварин тощо).

Вугільний фільтр поглинає тютюновий дим, чадний газ та формальдегіди, та інші неприємні запахи та шкідливі хімічні сполуки. Його необхідно регулярно міняти приблизно раз на 4-6 місяців (залежно від забруднення).

Очищувач повітря Boneco P340 має функцію іонізації повітря. Негативно заряджені іони (аніони) сприяють покращенню самопочуття, підвищенню фізичної працездатності та розумової активності, а також забезпечують профілактику захворювань дихальної системи. У приладі передбачена функція управління іонізацією повітря, що дозволяє користувачеві контролювати клімат у приміщенні відповідно до рекомендацій виробника та власних уподобань.

Все, що сьогодні сказано про очищувачі повітря та кліматичні комплекси — це не тільки рішення для протиалергенного очищення повітря в житлових, офісних та оздоровчих закладах. Нормалізація кліматичних параметрів та створення комфортного довкілля для людини, а це чисте та здорове повітря – важлива умова, щоб завжди бути в активній формі та в хорошому настрої.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram