Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+380668435599 Telegram +380668435599 Viber

Для збереження дерев'яних меблів та паркету

Дерев'яні покриття для підлоги, меблі, музичні інструменти та інші аксесуари з дерева, які присутні в житлових будинках, офісних приміщеннях, магазинах чуйно реагують на вплив навколишнього середовища. Іншими словами, не менш вимогливі до здорових кліматичних умов, ніж люди.

Чому?

Дерево поглинає або втрачає вологу і, відповідно, розширюється або всихає, залежно від рівня вологості та температури навколишнього повітря. Про цю залежність дерева від вологості та температури знають усі, хто колись із ним працював. Ось пригадаємо, якщо звичайно уважно слухали продавців дерев'яних меблів і паркету, що не буде визнаний гарантійним випадком те, що розсох паркет і покриття все в тріщинах, якщо ми не дотримувалися вимог догляду за ним.

Оптимальна вологість повітря є одним із найважливіших критеріїв утримання дерев'яних меблів, паркету. Ідеальна вологість для виробів із дерева - 40-65% при температурі 18-25°С. Взимку, коли повітря в приміщенні стає нестерпно сухим, вологість падає до позначки 15-20%, що відповідає рівноважній вологості деревини всього 4-5% (при нормі 8-12%)! Саме зниження вологості повітря нижче гранично допустимого рівня є головною причиною передчасного старіння меблів та втрати її зовнішнього вигляду.

Американське співтовариство інженерів з опалення, холодильної техніки та кондиціювання повітря (ASHRAE) опублікувало дані про «прийнятні» умови всередині приміщень, згідно з якими температура повинна бути в межах від +21 до +24°С, а відносна вологість може коливатися від 40 до 50 % а краще і до 60%.

відносна вологість може коливатися від 40 до 50 % а краще і до 60%.

Професіонали про вологу
Тема впливу вологості повітря на дерев'яне покриття підлоги активно розглядається професійним журналом FLOORING PROFESSIONAL MAGAZINE (підлогові покриття). Саме цей журнал не припиняє випускати публікації для професіоналів про захист покриття для підлоги. Наведемо витяги зі статті «Зона комфорту: вплив атмосфери всередині будівлі на дерев'яні підлоги», підготовлену Крейгом Девіттом (Hardwoodfloors Magazine) та опублікованою в журналі FPM (№ 9 – Технології та обладнання) ще 2007 року.

«Як відомо, повітря має певну температуру та відносну вологість. Співвідношення температури та відносної вологості вивчається в особливому розділі фізики та інженерної справи, що називається „психрометрія“, або „термодинамічні властивості повітря“. За законами психрометрії, у повітрі за певної температури може міститися лише певну кількість вологи. Тепле повітря може містити більше вологи, ніж холодне.

Співвідношення фактичного вмісту вологи в повітрі та максимальної кількості вологи за певної температури називається „відносною вологістю“. Відносна вологість (ВВ) виражається у відсотках (%). У повітрі при 50 % ОВВ міститься половина вологи, яку може утримувати повітря за даної температури.

До зміни ВВ може призвести і збільшення, і зменшення вологи. Робота зволожувачів повітря, приготування їжі, купання та вологе прибирання, зрозуміло, збільшують присутність вологи у повітрі. Використання осушувачів та кондиціонерів – загальноприйнятий спосіб видалити зайву вологу з повітря та знизити ВВ. Таким чином, коли ми змінюємо температуру всередині будівлі, це може вплинути на дерев'яні підлоги через відповідну зміну ВВ.

Реакцію дерев'яних підлог на середовище всередині приміщень можна передбачити, оскільки відомий взаємозв'язок між температурою та ВР. Більш стабільне середовище означає і стабільніший стан статей».

Реакцію меблів на зміну вологості повітря, як і підлогових покриттів, можна визначити за її зовнішнім виглядом. Особливо чутливі дерев'яні меблі з натуральної деревини (якщо меблі робляться з ДСП (деревно-стружкові плити), МДФ (плитний матеріал, виготовлений з висушених деревних волокон, оброблених синтетичними сполучними речовинами), матеріалів, які у своєму складі мають стружку-тирсу, так схильна до впливу сухого повітря, як меблі, виготовлені з натуральної деревини).

А чим меблі дорожчі, тим в ній, природно, більше натуральних елементів, тим вона більше схильна до впливу сухого і вологого повітря. Деревина - це натуральний пористий матеріал, меблі, зроблені з деревини, як дихає, наприклад, шкіра людини або рослини. У вологу пору року деревина просочується вологою, потім настає період холодів, роботи центрального опалення, повітря висихає, і деревина чи шкіра цю вологу віддають.

Відповідно, коли матеріал містить вологу, він трохи розширений, коли він віддав вологу, він звужується, втрачаючи розміри. Якщо за рік так відбувається кілька разів, а за нашого клімату так і трапляється, то матеріали, з яких виготовлені наші меблі, паркет, шкіряні дивани, починають деформуватися, тріскатися, скрипіти і розсихатися.

Як давно люди навчилися вирішувати цю проблему?

Виходить, що «здоров'я» дерев'яного паркету, меблів додамо ще й музичних інструментів, втім, як і здоров'я людини, безпосередньо залежить від кліматичних умов. І ми можемо вирішити проблему недостатньої вологості. Ще 1971 року, коли компанія Plaston перша у світі винайшла такий прилад — рішення — зволожувач повітря. Компанія Plaston не лише сконструювала зволожувач, а й перша вивела цей продукт на ринок. У 70-х роках зволожувачі стали користуватися величезним попитом, люди зрозуміли, що втомилися від скрипу дверей, паркету, зіпсованих меблів, шкіряних диванів, що розтріскалися.

Для догляду за паркетною підлогою та виробами з дерева ідеально підійдуть Ультразвукові зволожувачі (Boneco U201/U250/U300/U330/U350/U700).

Інноваційний спосіб розпилення води в ультразвукових зволожувачах Boneco і Air-O-Swiss дозволяє використовувати цікавий фізичний ефект - вода з бачка подається на мембрану, що вібрує з високою частотою, де розщеплюється в найдрібніші бризки. Ці краплі фонтанують над мембраною та утворюють хмару, крізь яку вентилятор проганяє повітря. Пар, що випускається, розсіюючись у повітрі, ефективно його зволожує. Прилад оснащений вбудованим гігростатом, що дозволяє регулювати рівень вологості, що «виробляється», що особливо важливо для виробів з дерева, оскільки не призводить до надлишку вологи в повітрі.

Зволожувачі Boneco та Air-O-Swiss дозволяють значно продовжити термін життя паркету та виробів з дерева для того, щоб вони тривалий час тішили нас красою натуральної природи.

Зволожувачі Boneco та Air-O-Swiss дозволяють значно продовжити термін життя паркету та виробів з дерева для того, щоб вони тривалий час тішили нас красою натуральної природи.

Історія із життя старовинного піаніно.
У 2008 році до компанії Boneco надійшов ось який лист:
«Шановні спеціалісти компанії Plaston. Зволожувач повітря — необхідна річ у будинку, я зрозумів це, на жаль, лише недавно, ось моя історія. У моєї бабусі в квартирі було, і слава богу досі стоїть, дуже красиве антикварне піаніно, з різьбленими свічниками, як в історичних фільмах. Йому б при королівському дворі стояти, але ні, „пощастило“ йому тулитися у спекотній маленькій квартирі.

І ось, якось, прийшовши в гості до бабусі, помітив, що корпус нашого музичного героя почав тріскатися, педалі з країв покрилися іржею, а відкривши кришку виявив, що струни майже на межі натягу. В розгубленості я зателефонував товаришу, який закінчив музичне училище, і той дав мені просте пояснення, що причина всіх «хвороб» нашого дорогого фортепіано, що стояло поруч із батареєю, дуже сухе повітря в квартирі. Так, ще у моєї бабусі є страх провітрювання кімнат в холодну пору, тому що будь-який протяг неодмінно провокує то нежить, то бронхіт.

Шляхом нехитрих міркувань я вирішив купити бабусі зволожувач повітря, попередньо упорядкувавши і почистивши сам інструмент. І, диво! Через 2 тижні піаніно підбадьорилося музичним духом. Ніяких тріщин, ірж, дерево знову стало блискучим і гладким, і найдивовижніше не тільки воно, а й бабуся стала бадьорішою — нежить зник, вона навіть зняла свої численні жилети, панчохи та хустки. Так, що там говорити, навіть щічки порозовів і посмішка заграла. Ось такий ось рятівник-зволожувач. А бабуся знову почала грати на фортепіано! Так! Розумно-вологе повітря творить дива все-таки!»

І такі історії на адресу компанії Plaston приходять дуже часто. Адже не кожен виробник отримує прямі подяки від своїх споживачів.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram