Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+380668435599 Telegram +380668435599 Viber

Для здоров'я матері та дитини

Ще до народження дитини майбутні батьки починають цікавитись усім, що так необхідно для здоров'я їхньої дитини. А як тільки малюк з'являється на світ, слідують усім порадам педіатрів. Режими сну та годування, прогулянки на свіжому повітрі, гімнастика для новонароджених — багато чого потрібно навчитися, щоб стати добрими батьками. Нічого не забули? Найважливішу роль розвитку дитини грає мікроклімат кімнати, де він живе. І на це зверне увагу кожен педіатр.

Що кажуть лікарі?

Про негативний вплив погодно-метеорологічних умов на організм дитини, систему її адаптації та перебіг різних захворювань свідчать численні приклади порушень клінічних, функціональних та лабораторних показників гомеостазу.

Досвідчені педіатри-клініцисти добре знають, що діти раннього віку, особливо 1-го року життя, найбільш чутливі до зміни метеоумов. Причин цієї обставини може бути кілька. По-перше, внутрішньоутробно розвивається дитина оточена відносно постійними за складом і кількістю навколоплідними водами, що представляють своєрідний бар'єр (буфер) між ним та зовнішнім середовищем.

Після народження новонароджений потрапляє до абсолютно інших «кліматичних» умов, що, безумовно, є сильним стресом. Ще однією обставиною є підвищена гідрофільність тканин. Дитина 1-го року життя містить на 10-15% рідини більше, ніж дорослий організм, проте навіть незначна втрата рідини внаслідок цілого ряду морфофункціональних та метаболічних особливостей дітей може призвести до значних порушень у різних органах та системах.

Ілюструючи це положення можна навести результати докторської дисертації Н.М. Шавазі (1995), виконаної при науковому консультуванні академіка РАМН Н.М. Володіна. Встановлено, що висока температура у поєднанні із сухістю повітря (вологість до 20%) різко збільшують «теплове навантаження» організму та викликає ряд порушень його функцій.

Фундаментальними дослідженнями доведено, що знижена вологість має визначальне значення у структурі несприятливих екологічних впливів дітей раннього віку. Цікавим фактом є те, що пік бронхолегеневої захворюваності припадає саме на спекотний період зі зниженою вологістю.

Принциповим і практично важливим становищем було те, що автор довів позитивне значення створення оптимального мікроклімату в палатах для виходжування дітей: оптимальна температура 22-24оС при відносній вологості 55-60%.

boneco w200/300/400

Користь та шкода сучасних технологій для здоров'я дітей

Науково-технічний прогрес, вдосконалення технологій та будівельної індустрії надали сучасній людині можливість значно зменшити вплив навколишніх несприятливих факторів. Наприклад, встановлення хороших склопакетів дійсно дозволяє значно знизити вплив шуму та попадання пилу у житлові приміщення.

Однак якщо температурний режим ми можемо змінювати, збільшуючи або зменшуючи потужність нагрівальних батарей, то вологість, як правило, залишається безконтрольною і важко керованою. Падіння ж вологості нижче 40%, як було описано вище, може сприяти розвитку цілого ряду небажаних явищ, особливо для дітей молодшого віку.

Необхідно згадати ще одну обставину. Уважні батьки намагаються, щоб їхні діти якнайбільше проводили на свіжому повітрі, особливо в осінньо-зимовий період. Однак знижена температура повітря, дощ та підвищена вологість на вулиці різко змінюється на умови «оптимального» комфорту з рівнем вологості нижче за фізіологічну норму (менше 40%).

Організм дитини необхідно швидко адаптуватися, пристосуватися до нових факторів. Однак подібне щоденне «тренування» може призвести до виснаження резервів дитини, сприяти погіршенню самопочуття та, зрештою, розвитку захворювання. Формування ж фізіологічного мікроклімату в житлі, що враховує не тільки температуру, але і відносну вологість дозволяє мінімізувати адаптаційні навантаження для організму, що росте.

Додамо, що надто сухе повітря у приміщенні пересушує шкіру, тим самим знижуючи захисні властивості та створюючи дискомфорт для малюка. Як зазначають лікарі, за зниженої вологості навіть у здорових дітей можливі зміни добового режиму функції нирок та розвиток дисбактеріозу.

Якщо ж дитина вже має проблеми зі здоров'ям, то сухе повітря лише спровокує рецидиви, знизить ефективність традиційно застосовуваних методів лікування і послужить «пусковим моментом» для розвитку у дітей хронічних захворювань.

Не складні рішення та дивовижні результати

Щоб уникнути вищезгаданих проблем, у компанії PLASTON розробили спеціальні прилади – зволожувачі повітря Boneco, які створюють у приміщенні здорове повітря для здоров'я дитини. І перше, що порекомендують як продавці кліматичної техніки, так і ті, хто успішно використовують прилади для підтримки здорових кліматичних умов у дитячій — це «мийки повітря» Boneco w200/300/400.

Чому? Розкриємо всі секрети одразу.

Зволоження та очищення повітря здійснюється без використання змінних фільтрів. Їхню роль виконує унікальна зволожуюча губка. Обертаючись як млин, вона безперервно омивається водою з піддону.

Проходячи між волокнами губки, сухе повітря насичується вологою та очищається від механічних забруднень. Завдяки пристрої попередньої іонізації частинки пилу активніше притягуються до поверхні дисків і потім змиваються водою піддон.

Знезараження води в піддоні здійснюється за допомогою антибактеріальної системи ISS (іонізуючий срібний стрижень). Унікальна антибактеріальна система ISS знезаражує воду у піддоні, вбиваючи понад 650 різних видів бактерій. Все геніальне — просто, і цей вислів повною мірою можна віднести до «мийок повітря». Адже догляд та експлуатація цих приладів настільки прості, що ви можете забути про технічні складнощі і цілком присвятити себе вихованню малюків. А спеціальний контейнер для ароматичних олій дозволить наповнити кімнату вашим улюбленим ароматом. За допомогою електронного гігростату пристрій самостійно підтримує заданий рівень вологості (модель Boneco W400).

boneco 7017

Тиша у дитячій

Щоб дитину нічого не турбувало під час сну, батьки намагаються відключити всі потрібні та непотрібні прилади, завісити вікна світлонепроникними шторами, говорити пошепки та ходити у найм'якших тапочках, не створюючи додатковий шум.

Щоб не порушити тиху атмосферу, не варто відключати «мийку повітря» або традиційний зволожувач, просто переведіть її роботу на нічний режим. Прилади з високою відповідальністю підтримуватимуть здоровий мікроклімат навіть уночі. При встановленні нічного режиму рівень шуму, що видається роботою приладу, буде нижче 25 дБ, тобто тихіше, ніж цокає годинник.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram