Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+38 066 843-55-99 +38 063 725-58-67

О нас

 
 

Швейцарська компанія Plaston AG - творець та впевнений лідер на світовому ринку зволожувачів та очищувачів повітря. Ось уже понад 40 років продукція компанії Plaston AG ефективно вирішує проблеми сухого та забрудненого повітря у приміщеннях, де людина проводить близько 80% свого часу. Найбільший у світі науково-дослідний та конструкторський центр компанії Plaston AG не припиняє розробляти кліматичні прилади, завдання яких створювати здорове середовище для проживання.

Асортимент зволожувачів та очищувачів

Сьогодні компанія Plaston AG випускає зволожувачі та очищувачі повітря під двома торговими марками Boneco та Air-O-Swiss. Асортимент та якість Boneco та Air-O-Swiss не має конкурентів за рахунок широкого спектру моделей за принципом роботи, використанням інноваційних технологій управління якістю повітря. У лінійці Boneco та Air-O-Swiss представлені ультразвукові, традиційні, парові зволожувачі, очищувачі повітря, кліматичні комплекси та «мийки повітря». Кожна модель має кілька серій, залежно від переваг покупців. Це різноманітність кольору, форми, механічного або електронного керування.

Вірність своєї місії

Компанія Plaston AG враховує той факт, що успіх продукції будується на уважному ставленні до споживача, а це його бажання та можливості. Концепція Boneco та Air-O-Swiss цілком заснована на практичності. Чисте та здорове повітря – не привілей, і Plaston AG робить його доступним для кожного. «Питання екології сьогодні розглядаються глобально на світовому рівні.

Це найважливіша проблема суспільства», – наголошують фахівці компанії. «Ми ж даємо людям рішення, як самостійно можна виправити проблему недостатньо здорового повітря в його будинку, пропонуючи відповідну його вимогам продукцію». Всі системи обробки повітря Boneco та Air-O-Swiss реалізують головне завдання – зволожують та очищають повітря, створюючи комфортні умови для життя. Поряд із технологічними перевагами компанія Plaston AG приділяє особливу увагу дизайну продукції. Співпраця з найкращими промисловими дизайнерами Швейцарії дозволяє компанії створювати прилади, здатні не тільки покращити екологію в наших будинках, а й служити прикрасою та стильним атрибутом будь-якого інтер'єру.

boneco для здоровья Ваших домашних животных

Стандарти якості

Продукція компанії Plaston AG відповідає найвищим стандартам європейської якості, про що свідчить регулярна сертифікація стандарту ISO 9001. Продукція Plaston AG виробляється тільки за стандартом ODM. Стандарт Original Design Manufacturer (ODM) передбачає, що модельний ряд виробляється на потужностях великих виробників за власними розробками та під контролем власника розробки. Рівень якості зволожувачів та очищувачів Boneco та Air-O-Swiss забезпечується:

  • високим рівнем конструкторської розробки,
  • якісним виготовленням,
  • патентами на розробки,
  • сервісною підтримкою.

мойка воздуха boneco чистый воздух офис

Boneco знає кожного свого клієнта.
Це:

  • Дбайливі батьки, що всі бажають виростити здорових дітей.
  • Активні люди, які стежать за своєю зовнішністю та здоров'ям.
  • Люди, захоплені кімнатними рослинами та створюють зимові сади.
  • Дбайливі роботодавці, які прагнуть створити комфортні для співробітників умови для більш продуктивної роботи в офісі.
  • Обережні господарі. Власники паркету та меблів із натурального дерева, дорогих картин, музичних інструментів.
  • Всі, хто прагне комфорту та безпеки.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram