Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+380668435599 Telegram +380668435599 Viber

Як вибрати очищувач повітря

Забруднене повітря є серйозною проблемою для міських жителів — воно містить велику кількість різних шкідливих домішок, автомобільних вихлопів та газів. Небезпека вдихання брудного повітря чатує на нас і вдома — в приміщенні постійно знаходяться частинки пилу, від якого вологе прибирання рятує лише на недовгий час. Сучасні розробки дозволили швейцарській компанії PLASTON AG створити спеціальні прилади для очищення та зволоження повітря – «мийки повітря» та очищувачі повітря на основі HEPA – фільтра Boneco та Air-O-Swiss.

Які параметри потрібно враховувати при виборі очищувача повітря?

  • продуктивність приладу,
  • площа приміщення,
  • рівень шуму,
  • дизайн,
  • вартість.

Усі моделі побутових очищувачів повітря не вимагають монтажу та здатні цілодобово працювати у замкнутому приміщенні (кімнаті, офісі, кабінеті тощо). Не бійтеся встановити його в спальні, рівень шуму приладу настільки низький, що не порушить ваш сон.

Очищувачі повітря Boneco

очищувач повітря boneco p500

Очищувач повітря Boneco P500 - це високоефективний і ергономічний очисник повітря з унікальною системою фільтрів і пультом ДК. Boneco P500 виконаний з високоякісних компонентів та матеріалів.

Очищення проводиться наступним чином: повітря, що надходить в прилад, проходить спочатку попереднє очищення, а потім подається на протиалергенний HEPA-фільтр, де затримується до 99,95% забруднюючих мікрочастинок розміром до 0,3 мкм. Очистившись від домішок, повітря потрапляє на вугільний фільтр, здатний усунути тютюновий дим, шкідливі гази (наприклад, чадний, або формальдегіди) та інші неприємні запахи та хімічні сполуки. Таким чином, повітря у приміщенні повністю очищається від домішок та алергенів.

Очисник повітря Boneco P500 ідеально підходить для застосування у житлових та офісних приміщеннях площею до 30 м2 для створення комфортного мікроклімату.

Мийки повітря Boneco

Мийки повітря Boneco

"Мийки повітря" Air-O-Swiss 2055D створюють унікальну можливість щодня дихати природно зволоженим, чистим повітрям.

У «мийках повітря» зручно поєднуються функції зволожувача та очищувача повітря. Прилад працює так: система пластикових дисків піднімає воду з резервуара і перетворює її на водяну баню. Отриманий таким чином «водяний пил» зволожує повітря та очищає його від домашнього пилу, квіткового пилку та інших шкідливих частинок. При цьому додаткових витратних матеріалів та змінних елементів не потрібно.

До переваг миття повітря можна віднести: антибактеріальну захисну систему, високоякісні компоненти з тривалим терміном експлуатації, два ступені потужності за низького рівня шуму, простоту в обігу тощо. Головною особливістю такого приладу є іонізуючий срібний стрижень ISS – унікальна технологічна технологія. Антибактеріальні властивості срібла дозволяють ефективно знезаражувати воду, причому протягом усього тривалого терміну дії стрижня концентрація іонів залишається практично незмінною.

Кліматичні комплекси

Кліматичний комплекс Boneco 2071 заправлення бака водою

Кліматичний комплекс Boneco Air-O-Swiss 2071 зволожує повітря таким чином: вентилятор проганяє повітря через випарник, внаслідок чого вона випаровується та насичує повітря водяними парами – відбувається природне зволоження. Очищення повітря в кліматичному комплексі має триступінчасту систему: 2 фільтри класу «НЕРА» та вугільний фільтр. Протиалергенний НЕРА-фільтр «ловить» мікрочастинки, пил, пилок рослин тощо. Проходячи через випарник, повітря насичується парами вологи, а антибактеріальне просочення вбиває мікроорганізми. Вугільний фільтр позбавляє неприємних запахів, шкідливих газів та тютюнового диму.

Air-O-Swiss 2071 має безліч переваг, що полегшують його експлуатацію і спрямовані на створення комфорту у Вашому будинку: зручні ручки для перенесення, дві знімні прозорі ємності з ручками, індикатор увімкнення/вимкнення, мале споживання електроенергії. Кліматичний комплекс можна використовувати і для ароматерапії за допомогою спеціальної капсули.

Кліматичний комплекс Air-O-Swiss 2071 стане вдалим придбанням для очищення та зволоження повітря як в офісах та приміщеннях з паркетом, так і в дитячих кімнатах.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram