Authorized Reseller boneco air-o-swiss


+380668435599 Telegram +380668435599 Viber

Як вибрати зволожувач повітря

Зволожувачі повітря не належать до категорії марних придбань. До рішення про купівлю зволожувача нас призводить не лише бажання, а й необхідність виправити якість повітря у приміщеннях, де ми проводимо більшу частину свого часу. Неякісне повітря ускладнює дихання, негативно впливає на здоров'я та загальне самопочуття.

Недолік вологості в повітрі погано відбивається і на дерев'яних меблях, паркеті, на кімнатних рослинах. Дуже шкідливе сухе повітря для дітей, оскільки дитячий імунітет чутливіший до порушень мікроклімату в приміщенні. При вдиханні сухого повітря пересихають слизові оболонки, у результаті підвищується ризик респіраторних та інфекційних захворювань внаслідок зниження захисних функцій організму.

Отже, не так вже й мало аргументів, щоб ухвалити рішення про купівлю зволожувача повітря і нарешті виправити якість повітря в приміщенні. Як вибрати необхідний зволожувач саме для Вас? Відповідь на це питання Ви знайдете в цьому огляді, де наведено основні типи зволожувачів.

Всі моделі побутових зволожувачів не вимагають монтажу та здатні цілодобово працювати у замкнутому приміщенні (кімнаті, офісі, кабінеті тощо). Не бійтеся встановити його в спальні, рівень шуму приладу настільки низький, що не порушить ваш сон.

І знову нагадаємо, якою має бути оптимальна вологість у приміщенні, якщо ми говоримо про здорові кліматичні умови.

  • Оптимальна відносна вологість (pH)
  • Для людини – 40-60%
  • Для рослин у зимових садах, оранжереях та теплицях - 55-75%
  • Для меблів, паркету та музичних інструментів – 40-60%
  • Для книг у бібліотеках, художніх музеях та галереях – 40-60%


Парові зволожувачі повітря

Представник зволожувачів повітря парового типу – це Boneco S 250 та Boneco S 450, які працюють за принципом «гарячого» випаровування. За такого принципу роботи зволоження повітря відбувається стерильною парою. Значними перевагами парового зволожувача є можливість збільшення вологості більше 60% і найбільша, в порівнянні з іншими зволожувачами, продуктивність - випаровування до 700 гр. рідини за годину.

Це дозволяє їх використовувати в умовах, коли підвищена вологість просто необхідна, як, наприклад, у зимових садах, оранжереях, теплицях. Парові прилади здатні створити в таких приміщеннях оптимальний мікроклімат, подібний до тропічних.

                            

  Паровий зволожувач Boneco S 450

Паровий зволожувач не викликає труднощів при експлуатації - для нього не потрібно ніяких витратних матеріалів (картриджів та фільтрів).

До недоліків парових зволожувачів можна віднести наступне: велика споживана потужність та відсутність вбудованого гігростату (він купується окремо). Але, враховуючи співвідношення потужності, продуктивності та вартості парового зволожувача, вищезазначені властивості цього приладу не суттєві. Більше того, немає нічого кращого за паровий зволожувач Boneco S 450, якщо його призначенням буде робота в зимовому саду, комерційній оранжереї, квіткових магазинах, в домашніх куточках.

К тому же, паровой увлажнитель Boneco S 250 рекомендуется использовать для проведения ингаляций и ароматерапии.

Ультразвукові зволожувачі повітря

Группу ультразвуковых увлажнителей воздуха представляют следующие серии Boneco и Air-O-Swiss: Air-O-Swiss  U7142 / U650  / U7144  / U7146 , Boneco 7131 / 7136 / 7135 / U200.

  

Ультразвукові зволожувачі повітря — це прилади, що найчастіше купуються. Сукупність вартості, особливість принципу роботи та дизайн, широта застосування та створюють такий активний попит. Розглянемо цю категорію зволожувачів повітря докладніше.

Ультразвукові зволожувачі є новою розробкою в області зволоження повітря, економічні з точки зору витрати електроенергії, працюють з низьким рівнем шуму. До того ж вони обладнані вбудованим гігростатом, тобто пристроєм, що регулює рівень вологості.

Ультразвукові зволожувачі, окрім звичайних квартир чи кімнат, успішно застосовуються для створення мікроклімату в оранжереях і зимових садах, за аналогією з паровими пристроями, з метою підтримки оптимальної для них вологості. Також ці прилади використовуються в приміщеннях, де знаходяться предмети інтер'єру та старовини, що потребують особливого рівня вологості: антикваріат, меблі, паркет, музичні інструменти.

Встановлювати зволожувач можна в кожній кімнаті, де людина найчастіше знаходиться: вітальня, кухня, спальня, дитяча, передпокій, засклені лоджії (особливо якщо в цих приміщеннях розташовуються кімнатні рослини). Окремо хотілося б відзначити ультразвуковий зволожувач повітря Air-O-Swiss U7146. Цей зволожувач знайде своє застосування скрізь, куди б Ви не взяли його із собою. Умова одна: наявність електромережі. Компактний розмір значно розширює діапазон використання такого зволожувача повітря.

Для зручності управління зволожувачем повітря частина їх оснащена дисплеєм, на якому відображається поточний рівень вологості в приміщенні. Одні моделі обладнані поворотною ручкою (механічне керування), інші – сенсорними кнопками (електронне керування). Продуктивність по зволоженню в ультразвукових зволожувачах Boneco та Air-O-Swiss від 400 до 550 г/година.

Специальный высокоэффективный сменный картридж для декарбонизации воды не позволяет солям, содержащимся в водопроводной воде, распространяться по комнате. К тому же, он не дает образоваться белому налету на мебели и прочих предметах интерьера, характерному для аналогичных приборов других торговых марок и производителей. Срок службы такого уникального фильтра-картриджа составляет в среднем 3 месяца (зависит от жесткости воды и степени загрязненности).

Автоматичне відключення приладу за відсутності в ньому води, низький рівень шуму, широкий діапазон вологості і розпилювач, що обертається, спрямовує пару в будь-який бік, характерні для всіх ультразвукових зволожувачів Boneco і Air-O-Swiss.

Парова завіса, створювана роботою ультразвукових зволожувачів, є пріоритетним критерієм при виборі зволожувача саме цього типу. Чому? Зволожувач повітря, що працює, створює відчуття, що ви знаходитесь поряд з водоспадом у тропічному лісі.

Мойки воздуха

Если в семье ожидают ребенка, мойки воздуха Air-O-Swiss как раз то, что необходимо для будущей мамы и малыша. Не ошибутся с выбором и дарители подарка молодой семье, если остановят выбор на «мойках воздуха» Air-O-Swiss 2055 /2055D /1355N 

 

                                                            1355N                                                         2055                                              

 

"Мийка повітря" поєднує в собі функції зволоження та очищення повітря. Це прилади, що не мають недоліків: прості в експлуатації, не вимагають витратних матеріалів, споживають мало електроенергії, мають кабель із довжиною, що регулюється. Догляд полягає лише в періодичному миття піддону. Самі ж прилади виготовлені з високоякісних матеріалів (харчовий пластик), тому прослужать дуже довго.

Зволоження та очищення повітря здійснюється без використання змінних фільтрів. Їх роль виконує унікальна запатентована система пластикових дисків з "стільникової" поверхнею, що адсорбує. Обертаючись як млин, вони безперервно омиваються водою з піддону. Проходячи між дисками, сухе повітря насичується вологою та очищається від механічних забруднень. Завдяки пристрою попередньої іонізації частинки пилу активніше притягуються до поверхні дисків і потім змиваються водою піддон.

Знезараження води в піддоні здійснюється за допомогою унікальної антибактеріальної системи ISS (іонізуючий срібний стрижень). Іони срібла – найбільш ефективний метод знезараження води. Срібло вбиває близько 650 різних видів бактерій, відомих людству.

А спеціальний контейнер для ароматичних олій у моделях Air-O-Swiss 2055/2055D дозволить наповнити кімнату вашим улюбленим ароматом. За допомогою електронного гігростату пристрій самостійно підтримує заданий рівень вологості. Air-O-Swiss 2055D має «чесний» РК-дисплей, що дозволяє задавати та відстежувати поточний та необхідний рівень вологості. А ще модель 2055D може самостійно підтримувати ці параметри. Щоб дізнатися, наскільки ефективно працює зволожувач, достатньо на нього подивитися, і ви побачите на РК-дисплеї точну інформацію: як змінюється рівень вологості у приміщенні.


Климатичний комплекс

Кліматичний комплекс Boneco H300/H400 - багатозадачний прилад і кожен може знайти в ньому корисне для себе. Про всі переваги докладніше.

Клімат будь-якого житлового приміщення (квартири, кімнати тощо), на жаль, не ідеальний. Цигарки, домашні тварини, квітучі кімнатні рослини, та й звичайний пил вносять свій «внесок» у забруднення атмосфери. Boneco H300/H400 видаляє неприємні запахи та проведе повне очищення повітря для комфорту та здоров'я усієї родини.

Чисте та зволожене повітря є одним із головних факторів при догляді за дитиною. Досягти такого оптимального поєднання молодим батькам допоможе кліматичний комплекс. Він забезпечить гігієнічність повітря та природний рівень вологості, необхідні для нормального фізіологічного розвитку малюка.

На роботі екологія клімату важлива не менше, ніж удома, адже тут людина проводить більшу частину часу. Турботу про чистоту атмосфери та вологості візьме на себе прилад Boneco H300/H400. Кожен співробітник зможе дихати корисним для здоров'я повітрям без ризику захворювань органів дихання.

Дерев'яні предмети вимагають особливих властивостей вологості. Тріщини в паркеті, висохлі меблі, зіпсовані музичні інструменти тощо — все це наслідки недотримання умов експлуатації. Кліматичний комплекс ABoneco H300/H400 не тільки очистить повітря від шкідливих та забруднюючих речовин, а й створить рівень вологості, необхідний для речей, виготовлених із деревини. Це запобігатиме передчасному виходу з ладу подібних виробів.

Протиалергенне очищення повітря, яке проводиться за допомогою приладу Boneco H300/H400, успішно використовується в лікувально-оздоровчих центрах та медичних закладах.

Как климатический комплекс Boneco H300/H400 справляется с такими сложными задачами? 

У основі механізму роботи кліматичного комплексу лежить система фільтрів. Повітря проходить через HEPA-фільтр, на якому осідають частинки розміром до 0,001 мкм, що часто є причиною виникнення алергій (домашній пил, квітковий пилок, шерсть тварин тощо). Вугільний фільтр поглинає шкідливі гази, тютюновий дим та неприємні запахи. Після цього повітря зволожується за допомогою спеціального фільтра, що зволожує. Таким чином, у приміщення повертається зволожене та очищене від алергенів та бактерій повітря.

Для створення в будинку комфортного мікроклімату в приладі передбачена можливість ароматизації ефірних олій. Розповсюджувані в приміщенні запахи не тільки приємні, а й корисні, тому що мають здатність надавати тонізуючу та профілактичну дію на організм людини.

Boneco H300/H400 може працювати з різною потужністю (від мінімального до максимального) залежно від вибраного режиму (всього 3 ступені).

Кліматичний комплекс розміщують на рівній та сухій поверхні у приміщенні об'ємом до 150 куб. м., а підвищення ефективності його встановлюють поруч із нагрівальним пристроєм (наприклад, радіатором).

Легкий догляд за приладом полягає в очищенні від пилу деталей приладу та заміні фільтрів (середні терміни служби зволожуючого фільтра – 3 місяці, вугільного фільтра – 6 місяців, HEPA-фільтра – 1 рік).

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
YouTube Pinterest Instagram